Wykład i Duża grupa - 14 czerwca 2024

INSTYTUT ANALIZY GRUPOWEJ
RASZTÓW
Informacje
Szkolenie
INSTYTUT ANALIZY GRUPOWEJ RASZTÓW
Przejdź do treści

Wykład i Duża grupa - 14 czerwca 2024

Instytut Analizy Grupowej "Rasztów"
Opublikowane według Komisja Szkoleniowa IAGR w Informacje · poniedziałek 04 Mar 2024
Wykład z cyklu Tożsamość analityka grupowego oraz Duża grupa.

Jak co roku, poczynając od 2011 roku, spotkamy się w czerwcowe, piątkowe popołudnie, aby wysłuchać uznanych autorytetów w dziedzinie psychoterapii i analizy grupowej. W tym roku zaproszenie do wygłoszenia autorskiego wykładu z cyklu "Tożsamość analityka grupowego" przyjęła Wiesława Łodej - Sobańska.
Wykład odbędzie się 14 czerwca 2024 roku, o godzinie 17:00 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej 56/66.

Wykład realizowany na zaproszenie Komisji Szkoleniowej Instytutu Analizy Grupowej ,,Rasztów'' jest stałym punktem programu szkolenia. Mamy nadzieję, że w ten sposób umożliwimy szkolącym się i członkom Instytutu międzypokoleniową transmisję postawy grupowo - analitycznej, która jest centralną umiejętnością naszego zawodu.
Wiesława Łodej - Sobańska jest współzałożycielką IAGR i wieloletnią członkinią Komisji Szkoleniowej IAGR.
To nauczycielka psychoterapii, wykładowczy i superwizorka w szkoleniu w IAGR.
Studia psychologiczne ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim. Szkolenie i certyfikat  psychoanalitycznego psychoterapeuty szkoleniowego i superwizora uzyskała w ramach współpracy z Instytutem Analizy Grupowej w Heidelbergu. Posiada certyfikaty psychoterapeuty i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Instytutu Analizy Grupowej ,,Rasztów’’.
Jest autorką publikacji poświęconych specyfice psychoanalitycznej psychoterapii indywidualnej i grupowej: Psychoterapia psychoanalityczna. Procesy i zjawiska grupowe (red. J.Pawlik), Koncepcja przywiązania. Od teorii do praktyki (red. B. Józefik i in.), Psychoterapia. Szkoły i metody (red. L. Grzesiuk, H. Suszek i in.), Myślenie w praktyce klinicznej (red. M. Sosnowska i in.), Seksualność i problemy seksualne z perspektywy psychodynamicznej (red. L. Cierpiałkowska i in.), Superwizja psychoterapii. Podejście grupowo - analityczne. (red. Joanna Skowrońska i Wiesława Łodej - Sobańska).
Plan popołudnia:
17:00 - 18:30 Wykład Wiesławy Łodej - Sobańskiej, moderuje: Anna Jastrzębska - Przewodnicząca Komisji Szkoleniowej
18:30 - 18:45 przerwa
18:45 - 20:15 Duża Grupa, prowadzący: Tomasz Wyrzykowski.
Anna Jastrzębska
Przewodnicząca Komisji Szkoleniowej IAGR.


Instytut Analizy Grupowej Rasztów
Wróć do spisu treści