Członkowie IAGR - Instytut Analizy Grupowej "Rasztów"

INSTYTUT ANALIZY GRUPOWEJ
RASZTÓW
Informacje
Szkolenie
INSTYTUT ANALIZY GRUPOWEJ RASZTÓW
Przejdź do treści
Członkowie IAGR
Zwyczajni - certyfikowani analitycy grupowi
Anna Andrusiewicz
Katarzyna Badurek - Gerc
Sandra Bahamondes Carcamo
Wioletta Banasik - Klimczak
Dorota Brąberg
Marzena Bubak
Marcin Charczyński
Mirella Denisiuk
Izabela Dębicka
Monika Długokęcka
Łukasz Dobromirski
Anna Dworczyk - Dreszer
Wioletta Głódkowska
Anna Grzesiuk - Marek
Małgorzata Hałucha - Wojdowska
Agnieszka Iwaszkiewicz
Joanna Jaroszek - Szwarc
Anna Jurkowska
Mariusz Kaczmarczyk
Katarzyna Kaliszek
Kamila Kicińska
Magdalena Kocon - Różycka
Marcin Koczyk
dr Maria Kołaszewska
Zofia Kołtoniak
Joanna Kosarzewska - Wakar
Iwona Koske - Zduńczyk
Krzysztof Kraszewski
Jakub Kryński
Katarzyna Kula
Roman Lesiński
Katarzyna Lewandowska
Monika Lipiec
Anna Lissewska
Piotr Łaszewicz
dr Anna Mach - Żebrowska
Anna Maciuła
Joanna Marczewska
Anna Mędrzejewska
Dorota Michura
Marcin Micorek
Darina Milewska / Daryna Mileuskaya
Katarzyna Mirecka
Anna Nadratowska
Justyna Nęcka
Katarzyna Niemczuk
Aneta Nieznańska
Magdalena Nowakowska
Iwona Olczak
Magdalena Olczyk
Anna Olejnik
Paulina Pałosz-Dickaty
Agnieszka Paszko
dr Jerzy Pawlik
Magdalena Peccabin
Agnieszka Petruczyk - Nowocień
Rafał Pniewski
Justyna Pojawa-Sidorowicz
Kinga Prochownik
dr hab. Katarzyna Prot - Klinger
Ewelina Rechimbach
Marta Roman-Kiwa
Beata Rosa
Magdalena Rozenfeld
Agnieszka Rubinowska
Małgorzata Rutkowska
Weronika Rybak
Zofia Sabat
Izabela Sawicka
Joanna Sekuła
Krystyna Siarkiewicz - Derk
Hanna Skiba
Joanna Skowrońska
Jolanta Smolińska
Agnieszka Solecka
dr Małgorzata Sosnowska
Mirosława Straburzyńska
Jan Strawa
Ewa Surowiec
dr Hubert Suszek
Anna Syropolska-Frelek
Dominika Szkoda - Nowicka
Justyna Tomaszewska - Parzonko
Justyna Trojanowska - Juras
Magdalena Tymińska
Milena Wasiak
Marta Wasilewska
Joanna Wesołowska
Daniel Wichiciel
Katarzyna Wielońska
Dorota Wiszejko-Wierzbicka
Maria Wolak - Chmiel
Ewelina Wysocka
Jerzy Wysocki
dr Maciej Zbyszewski
Małgorzata Zembowicz - Kowalska
Dorota Żuk - Januszko
Nadzwyczajni - certyfikowani psychoterapeuci IAGR
Agata Brzezińska
Maria Dobraczyńska
Barbara Gazda-Lewandowska
Renata Gładysz
Piotr Halimoniuk
Karolina Mobbs
Magdalena Mucha
Patryk Reimisz
Izabela Słoniewska
Magdalena Śliwowska
Nina Turek
Kandydaci*
Natalia Andrejuk
Dominika Ambroziewicz - Wnuk
Piotr Bakuła
Magdalena Balcerak
Monika Bałacińska
Edyta Bałdyga (Skorupska)
Sylwia Baranowska
Michał Barański
Daniel Bardzik
Marzena Barszcz
Aleksandra Bartkowska
Monika Barwińska
Rafał Barzyczak
Justyna Bąba
Milena Belniak
Katarzyna Beuch - Jackowska
Dorota Bielas
Magdalena Bień
Maja Bobińska
Barbara Bogacka
Dominik Borkowski
Ilona Borucka
Marta Boruta
Wioletta Borys - Kierszniewska
Grzegorz Bosak
Joanna Brych
Beata Burnos
Aleksandra Cejmer
Tomasz Chmiel
Agnieszka Chmielewska
Przemysław Chojnacki
Agnieszka Chrzczonowicz - Stępień
Krzysztof Chwiedczenia
Martyna Chwieśko (Byczkowska)
Maria Cichocka
Rafał Cichowski
Monika Ciechomska
Beata Ciejka
Marta Ciulkin - Kosiorek
Jolanta Cmiel
Rafał Cybulski
Magdalena Czajka
Katarzyna Czajkowska - Łukasiewicz
Ewa Czarnecka
Agnieszka Czechowska (Przybylska)
Amelia Dałek
Anna Dąbrowska
Katarzyna Dąbrowska
Joanna Dembicz
Izolda Denkow (Gruchal)
Marta Dębowska (Janus)
Malwina Dmowska (Malinowska)
Alicja Dmowska - Kutzner
Katarzyna Domańska
Waldemar Dulęba
Mariola Dumicz
Wacław Dyrda
Karolina Dzikowska (Dłubek)
Sylwia Elert - Wilczyńska
Grażyna Fabiszewska
Iwona Figat
Barbara Frankowska
Aneta Gajewska (Borowska)
Sebastian Galant
Janusz Galli
Magdalena Garbaczewska
Natalia Gąsiewska
Agnieszka Gessel
Katarzyna Gęborys
Marta Giedyk (Kańska)
Anna Gieruszczak - Jędrzejewska
Justyna Gill - Maćkiewicz
Patryk Gmurek
Małgorzata Godel - Figurska
Karolina Gołacka - Bałakier
Aleksandra Gotkowicz
Paweł Gregorczuk
Julia Gregorowicz
Katarzyna Gronczewska
Kinga Grzywacz
Marta Gumkowska
Anna Guterman-Danowska
Ewelina Heftman
Agnieszka Hermel
Aleksandra Hytroś - Kiwała
Anna Jachniewicz
Jolanta Jafernik - Hubert
Anna Jankowska
Paulina Jaroszewska
Anna Jastrząb
Jolanta Jastrzębska
Aleksandra Jaworska
Katarzyna Jaworska
Monika Jopkiewicz
Magdalena Jóźwik
Aneta Jóźwik - Tkaczuk
Monika Kaczmarczyk
Klaudia Kadłubowska
Paulina Kaja
Sylwia Kalinowska
Paweł Kalinowski
Michał Kaluga
Natalia Kanabus
Kamila Kanak
Maciej Kapinos
Monika Karpińska
Ewa Kawecka
Olga Kielakowska
Monika Kielańska - Galant
Sebastian Kiercel
Monika Kisielewska
Adam Klimaszewski
Joanna Knast
Anna Kobierska
Agnieszka Kobus
Marta Kobylińska
Katarzyna Kobyłecka - Bal
Karol Koć
Karolina Kolwas
Agata Kołodziej - Łuczak
Paweł Komar
Gabriela Kondej
Kinga Kończak - Czarnoczyńska
Katarzyna Korbasińska
Antoni Korczak
Kamila Korczak
Aneta Kordas
Andrzej Korolczuk
Artur Koryciński
Magdalena Kosicka
Anna Kossowska - Lubowicka
Anna Koszałkowska
Justyna Kośnik
Elwira Kowalska
Igor Kowalski
Urszula Kowzan
Magdalena Kozłowska
Kamil Krajewski
Katarzyna Królikowska
Anna Krutul
Agnieszka Kukuła
Aliaksandra Kur
Łukasz Kwiatkowski
Monika Lakowska
Krystyna Lauk
Jacek Lekki
Magdalena Lendzion
Magdalena Leo
Katarzyna Linka
Magdalena Linke
Joanna Lipka - Perskiewicz
Agnieszka Lipska
Dominika Ludwiczak-Przedpełska
Agnieszka Łukasiewicz
Katarzyna Łukasiuk - Kalska
Ryszard Łukaszewski
Anna Maciejewicz
Katarzyna Madej (Żmijewska)
Małgorzata Majchrzak
Anna Majrowska
Dorota Maksymiuk (Idczak)
Monika Małecka
Pola Markowicz
Wojciech Mijas
Agnieszka Mikołajonek (Ciołkiewicz)
Katarzyna Milczarek
Magda Milewska
Łukasz Mistarz
Aleksandra Miszkurka
Kamila Mizielińska - Witkowska
Anna Moskal
Irena Musiałkiewicz
Alicja Muszyńska
Anna Nesseldt - Kubiak
Sandra Nowacka - Jaskólska
Anna Nowak
Sylwia Nowakowska (Dobosz)
Hanna Ochędzan
Rafał Okoński
Agnieszka Olszewska
Grażyna Opara - Karasiewicz
Katarzyna Osenkowska
Aleksandra Owsińska
Magdalena Pachciarek
Sylwia Pawlak
Barbara Pek
Katarzyna Pędzich - Kurowska
Izabela Piasecka
Julia Piecuch-Jodłowiec
Joanna Pielach - Parzelska
Krzysztof Pielechowski
Joanna Pietrzykowska - Pasierb
Agata Piotrowska - Siwicka
Marta Piotrowska
Weronika Plich
Maria Pochanke - Gregorowicz
Zygmunt Podbielski
Marta Poduch - Danium
Gabriela Pokorska (Żurman)
Paulina Polak
Joanna Poniatowska - Szenejko
Anita Popielarz
Ewa Prokopowicz - Pilecka
Julia Przedwojewska - Szymańska
Milena Pyra
Magdalena Radoń
Żaneta Rak
Agata Raniś (Pitucha)
Sylwia Reich
Joanna Rogala - Floryan
Edyta Romanowska
Filip Rola
Andrea Rosa
Dariusz Rosiński
Sylwia Rosłaniec
Sylwia Rozbicka
Paulina Rozmarynowska
Anita Różycka (Woźniak)
Monika Rudy
Elżbieta Sadowska
Adrianna Schmalenberg
Magdalena Serbin
Jarosław Serdakowski
Barbara Sękowska
Anna Siembor
Paweł Skrzycki
Andrzej Skrzypek
Monika Skwarczyńska
Szymon Sławacki
Bratysława Smolik
Izabela Sobczak
Joanna Sobczyńska
Hanna Sokolnicka - Zalewska
Artur Sokołowski
Katarzyna Sollich
Mikołaj Sorokowski
Patryk Spasow
Magdalena Stanikowska
Natalia Stankiewicz - Komorowska
Katarzyna Stankiewicz - Miłosz
Iwona Startek (Środek)
Marta Staszczyk
Irena Staszczyszyn
Przemysław Stemplewski
Anna Sternik
Magdalena Stępień
Tomasz Stępniewski
Zofia Stopniak - Freda
Anna Strug
Piotr Strus
Patrycja Strzeszkowska
Dorota Suchecka
Jan Sumiński
Martyna Szewczuk
Sylwia Szmołda
Izabela Sztrubel (Czajkowska)
Katarzyna Sztuka - Krzak
Małgorzata Szubielska
Szymon Szumiał
Maria Szwarczewska
Agnieszka Szymalska
Monika Szymańska
Anna Szymczak
Monika Ślusarczyk
Anna Światłoń
Aneta Tarnacka
Anna Teodorowicz
Grażyna Tomczak
Piotr Tronina
Aniela Tyszka
Monika Tyszko
Ewa Urbańska
Mariusz Warzybok
Oliwia Waśniewska
Krzysztof Wierzbicki
Aleksandra Wierzejska (Włodarczyk)
Martyna Wierzejska
Ewa Winiarska
Karolina Wiśniewska
Paulina Wiśniewska
Agnieszka Wolańczyk
Małgorzata Wolszakiewicz - Długosz
Piotr Woźniak
Justyna Wójcicka
Aneta Wróblewska
Patrycja Wudniak
Barbara Jounes Jamillah
Anna Zajdel (Grecka)
Maciej Zajkowski
Paulina Załęcka
Iwona Zaniewska
Jan Zdunik
Monika Zegar
Beata Zielińska
Anna Zwierzchowska
Paulina Żbikowska
Aldona Żebrowska
Joanna Żewakowska
Marcin Żuraw
Bożena Żyndul - Gabrysiak
* Zgodnie z § 13 Statutu IAGR, członkiem kandydatem może być osoba fizyczna, która została zakwalifikowana przez Komisję Szkoleniową i podjęła szkolenie w analizie grupowej, a jej aplikacja została przyjęta przez Zarząd. Do kandydatów zalicza się również osoby, które ukończyły szkolenie w Instytucie, ale jeszcze nie zakończyły procesu certyfikacyjnego. Do obowiązków członkowskich należy opłacanie składki na rzecz stowarzyszenia.
Instytut Analizy Grupowej Rasztów
Wróć do spisu treści