Instytut Analizy Grupowej Rasztów na Facebooku
 

WydarzeniaKontakt

Instytut Analizy Grupowej „Rasztów”
ul. Genewska 9A, Warszawa
tel. 512 331 067 sekretariat.rasztow@gmail.com
więcej... Kontakt

Wydarzenia – Bieżące

Czerwcowy Wykład IAGR 19.06.2020 on line

Instytut Analizy Grupowej „Rasztów” zaprasza 19 czerwca 2020 r godz. 17:00 na wykład online w ramach  corocznego cyklu „Tożsamość analityka grupowego”. W tym roku gościem Instytutu jest dr Robi Friedman: psycholog kliniczny i analityk grupowy z Izraela.


Dr. Friedman był prezydentem Group Analytic Society International, jest  współzałożycielem i przewodniczącym Israeli Institute of Group Analysis oraz Wice-Przewodniczącym International Dialogue Initiative

Wykłada na Uniwersytecie w Hajfie oraz prowadzi prywatną praktykę.

Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących snu/ śnienia, nieświadomości społecznej oraz badaniach zaburzeń relacji międzyludzkich w warunkach klinicznych i organizacyjnych. Prowadzi międzynarodowe  długo- i krótkoterminowe warsztaty pracy ze snami w grupach.

Jest aktywnym członkiem grupy pracującej nad dialogiem Zachodu z Islamem kierowanej  przez dr Vamika Volkana i lorda Johna Alderdice, w ramach której pośredniczył w dialogu z Palesteńczykami.

Dr. Friedman jest redaktorem Dreams in Group Psychotherapy and Desire, Passion and Gender: Clinical Implications. Napisał liczne artykuły i eseje w wielu czasopismach miedzynarodowych takich jak International Journal of Group Psychotherapy,  International Journal of Counseling and Psychotherapy and Group Analysis. Opublikował rozdziały w takich książkach jak: The Social Unconscious in Persons, Groups and Societies oraz Wiley-Blackwell Handbook of Group Psychotherapy.

 

Link do wykładu będzie udostępniony:

- bezpłatnie dla członków kandydatów i członków zwyczajnych IAGR

- odpłatnie dla pozostałych osób

Osoby nie będące członkami IAGR proszone są o zgłoszenie zainteresowania uczestnictwem w wykładzie na mail: sekretariat.rasztow@gmail.com - opłatę w wysokości 30 zł należy uiścić na konto bankowe Santander: 75-1090-1694-0000-0001-0271-1433

 

Wykład będzie wygłoszony po angielsku i tłumaczony na polski.
Wykład będzie udostępniony przez komunikator zoom.
© 2015 Instytut Analizy Grupowej. All Rights Reserved.
Opracowanie – Prekursor