Instytut Analizy Grupowej Rasztów na Facebooku
 

WydarzeniaKontakt

Instytut Analizy Grupowej „Rasztów”
ul. Genewska 9A, Warszawa
tel. 512 331 067 sekretariat.rasztow@gmail.com
więcej... Kontakt

Wydarzenia – Bieżące

Forum klimatyczne
Grupa Klimatyczna IAGR zaprasza członków IAGR na

FORUM 
Analitycy Grupowi o zmianach klimatycznych

Forum klimatyczne to przestrzeń do dyskusji, czy IAGR i analiza grupowa zasadnie podejmuje temat zmian klimatycznych. Inspiracją do tak postawionego pytania były dylematy opracowywane podczas dotychczasowych spotkań rasztowskiej grupy klimatycznej i konkluzja, że odpowiedź nie jest oczywista i rodzi się w procesie. Do tego procesu chcemy zaprosić wszystkich Członków IAGR, którzy zastanawiają się nad tym jak ustosunkować się wobec zmian, które obserwujemy.


11 stycznia 2020 w siedzibie IAGR w godz. 10:00 - 13:15

Wstęp wolny dla członków IAGR


Prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa na adres: sekretariat.rasztow@gmial.com

PROGRAM:

10.00-11.30

Jak mortonowscy nie-ludzie w fotografiach Waldemara Zdrojewskiego mogą być włączeni w myślenie analityczne? Czy jest miejsce na zmiany klimatyczne w przestrzeni analitycznej?

Na seminarium Kamila Kocewiak-Robalewska rozpocznie krótką prezentacją myśli filozoficznej Timothy’ego Mortona i projektu fotografii Waldemara Zdrojewskiego następnie zaprosi uczestników seminarium do dyskusji


11.30-11.45
przerwa


11.45-13.15

Greta Thunberg współczesną Pocahontas z bajki Walta Disneya. To bajka dla dzieci, czy dla dorosłych? Na seminarium Maria Dobraczyńska przeczyta fragmenty książki Grety Thunberg No One Is Too Small to Make a Difference oraz fragmenty artykułu filozofa Andrzeja Marca oraz zaprosi uczestników seminarium do dyskusji.

Organizatorami są członkowie Grupy Klimatycznej IAGR© 2015 Instytut Analizy Grupowej. All Rights Reserved.
Opracowanie – Prekursor