Instytut Analizy Grupowej Rasztów na Facebooku
 

Kontakt

Instytut Analizy Grupowej „Rasztów”
ul. Genewska 9A, Warszawa
tel. 512 331 067 sekretariat.rasztow@gmail.com
więcej... Kontakt

Archiwum

Warszawa

W ramach wspólnej inicjatywy dwóch instytutów IGAR I ISPHS chcielibyśmy zaproponować Państwu udział w grupie wsparcia dla osób udzielających pomocy uchodźcom. Z naszego doświadczenia zawodowego wynika, że pomoc psychologiczna jest potrzebna nie tylko osobom, które doświadczyły traumy, ale również tym, którzy sprawują nad nimi opiekę – ogromne obciążenie emocjonalne dotyczy obu stron.
Proponujemy spotkania online, w piątki o 14.00-15.30. Grupa będzie moderowana przez troje psychoterapeutów posiadających doświadczenie w pracy z grupami: Małgorzatę Bajor-Wocial, Kamilę Kocewiak Robalewską i Rafała Pniewskiego.
Najbliższe spotkanie odbędzie się 1 kwietnia. W spotkaniu uczestniczyć może 20 osób. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się na adres: wsparcie@isphs.pl
Udział w grupie jest bezpłatny, ograniczony ilością miejsc.
Warszawa
Załączniki:
Grupa wsparcia

Poznań

Superwizor projektu Danuta Noch przy współpracy z Polą Markowicz zapraszają na otwarte grupy wsparcia dla wolontariuszy pracujących na Targach Poznańskich pomagając Uchodźcom z Ukrainy.

Bezpłatne grupy wsparcia prowadzone przez poznańskich psychoterapeutów. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: wielkopolsko.lubuskie.ptpp@op.pl

Szczegóły, terminy i prowadzący w załączonej ulotce.

Poznań
© 2015 Instytut Analizy Grupowej. All Rights Reserved.
Opracowanie – Prekursor